Advertisements

داستان کامل پول های غیرقانونی قطر در حمایت از حزب الله لبنان

بوابة الفجر

این داستان خیانت است ، یک اتحاد مشکوک ، پولشویی به رنگ خون ، جذب نیرو های الکترونیکی برای ایجاد توهم و پشتیبانی نامحدود انسانی است که در مرگ و ویرانی ساکن شده است ، داستان کشوری است که به یک شبه نظامی تروریستی تبدیل شده است که به دنبال آتش زدن منطقه عربی و کل جهان است .. قطر!
جای تعجب نیست ، زیرا برنامه اخیر الجزیره علیه مصر ، عربستان سعودی و امارات چیزی نیست جز پوشاندن نقش خطرناکی که حزب الله تروریست در داخل سرزمین های لبنان ایفا می کند ، و آغاز آن بودجه قطر برای دوره های آموزش پنهانی از سال 2012 برای عناصری از عراق ، عربستان سعودی ، بحرین و سوریه در لبنان بود تا بتواند آنها را در ارتش های به اصطلاح الکترونیکی در سرتاسر کشور جذب کند. به گزارش روزنامه بریتانیایی "تليغراف" ، منطقه ... برای ایجاد توهم و اطلاعات غلط در خاورمیانه.
روزنامه آلمانی ، "دي زيت" ، تحقیقی را منتشر کرده است که جزئیات بودجه قطر برای حزب الله لبنان را از طریق یک سازمان خیریه شناخته شده و با دانش مقامات دولتی قطر منتشر کرده است.
آنها سم را در عسل قرار می دهند ، و سالهاست که پشت خیریه های لبنان پنهان شده اند زیر شعارهای پر زرق و برق که به نظر می رسد "بازسازی لبنان" ، حمایت بشردوستانه از مستمندان و تحت پوشش غذا و دارو ، از طریق هلال احمر قطر ، انجمن خیریه شیخ عید بن محمد آل ثانی و آموزش بالاتر از همه بنیاد ، اما در زیر همه اینها مرگ و ویرانی از طریق تزریق میلیون ها دلار برای حمایت از شبه نظامی حزب الله و تبدیل واقعیت مردم لبنان به جهنم است.
سازمان حمدین توانست همه را از طریق قطر ایرویز که اسلحه و تجهیزات سنگین را به تروریست ها در لبنان منتقل می کند و ایجاد ساختمان هایی به شکل قلعه ها برای خدمت به شبه نظامیان حزب الله و همچنین پشتیبانی از سایر عناصر تروریستی در لبنان بویژه داعش و جبهه النصره..برای تبدیل بیروت به سکوی برنامه ریزی کند ، همه را فریب دهد. برای ارسال تروریست به کشورهای مختلف عربی.
موسسه خیریه قطر با بانک الریان و بانک ملی قطر که عمدتاً توسط اعضای خانواده حاکم در قطر کنترل می شود ، کار کرده است تا میلیون ها دلار به حزب الله و سایر سازمان های بین المللی که تحت عنوان "تروریسم" طبقه بندی شده اند ، ارسال شود.
تاریخ سیاه سازمان حمدین در برقراری ارتباط با سازمان های تروریستی در لبنان و هیچ پنهانی نیست که کسی با هماهنگی حزب الله هفته ها قبل از توافق برای آزادسازی قطری های ربوده شده در عراق ، یک میلیارد دلار به شبه نظامیان ایرانی پرداخت کرده است ، و همچنین این معامله برای لبنانی هایی که توسط گروه های مزدور از سوریه اسیر شده اند ، که توسط مدیر امنیت عمومی انجام شده است در لبنان ، سرلشکر عباس ابراهیم ، پس از اینکه قطر یک ربع میلیارد میلیارد دلار به آدم ربایگان پرداخت کرد!
براساس گزارش رسوائی منتشر شده از سوی فاکس نیوز ، انفجار بندر بیروت صدها کشته و ده ها کشته برجای گذاشت که جهان را فریاد زد ... انگشت اتهام در پشت این فاجعه بشردوستانه نشان از مشارکت قطر در تأمین مالی حزب الله ، که لبنان را به یک پادگان تروریستی تبدیل کرده است. آمریکایی
گزارش رسوایی ، دخالت یکی از اعضای خانواده سلطنتی در دوحه در تحویل تجهیزات نظامی به حزب الله را آشکار می کند ، و پرونده ای را که توسط جیسون ج ، نماینده ویژه امنیتی ارائه شده ، مستند کرده است که فاکس نیوز تأیید کرده است ، نقشی که عضو خانواده سلطنتی در آن بازی کرده است ، از سال 2017 در یک طرح گسترده برای گسترش هرج و مرج و تأمین مالی تروریسم در منطقه.
نه تنها این بلکه شبکه خبر فاش کرد که یک دیپلمات قطری در پرداخت 750 هزار یورو به نماینده ویژه امنیتی در بلژیک و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) درگیر شده بود تا نقش مشکوک قطر در تأمین مالی حزب الله را پوشش دهد.
آنها از تروریسم و ​​مردم آن در املاک بیروت حمایت می کنند و دستور کار رژیم آخوندها را برای تحقیرآمیز بودن منطقه ، و پشتیبانی کامل و پوشش از شبه نظامیان جنایتکار و مزدور به منظور کنترل اتصالات لبنان ، و سپس "پشتیبانی پزشکی و بشردوستانه" به قربانیان بی گناه که جان خود را از دست داده اند به دلیل بودجه قطر ، باز برای اسپویلرهای موجود در زمین ، فراهم می کنند. در مراسم تشییع جنازه وی ، این سیاست مخرب حمدین است ، به خاطر منافع خودشان ، هر کاری انجام می دهند ..