Advertisements

توئیترها : قطر باعث بروز این حادثه در لبنان شد به دلیل حمایت از حزب الله

بوابة الفجر


توئیترها از کشورهای مختلف عربی قطر را با حمایت از تروریست حزب الله ، از بین برد بیروت ، مسئولیت تخریب بیروت دانست و خواستار پاسخگویی این جنایات در برابر آن شدند.
این توییت ها هشتگ تحت عنوان "# Money_Qatar_Damer_Beirut" را راه اندازی کردند که در طی آن آنها خواهان اخراج قطر از اتحادیه عرب ، اخراج سفیر این کشور از لبنان و پیگرد قانونی بین المللی آن شدند.
این توییت گزیده هایی از وب سایت های غربی از جمله وب سایت آمریکایی فوكس نیوز منتشر کرد که نشان می دهد حمایت پول قطر از طرف تروریست طرفدار ایران با پول و اسلحه.
آنها رفتار قطر را که از تروریسم در لبنان پشتیبانی می کند ، امکانات آن را ویران می کند و افراد بی گناه را در آنجا می کشد ، محکوم می کنند ، سپس آنها را تسلیت می گویند و کمک می کنند تا جنایات خود را پوشش دهند ، و خاطرنشان کردند که ضرب المثل معروف "مرده را بکش و در مراسم خاکسپاری او قدم بگذارد".
سه‌شنبه گذشته ، لبنان شاهد انفجار گسترده ناشی از احتراق 2750 تن نیترات آمونیوم (معادل 1800 تن ماده "مواد منفجره بالا") در بندر بیروت بود که منجر به کشته شدن 160 نفر و زخمی شدن شش هزار نفر دیگر و آسیب رساندن نیمی از سرمایه و جابجایی بیش از 300 نفر شد.